امروز

پنج شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۲۳ قبل از ظهر

تشییع محیط بان دنا به روایت تصویر
      سه شنبه - ۹ آذر ۱۳۹۵      9617      28 بازدید   


اخبار جهان:مراسم تشیع زنده یاد مرحوم حسن دانانسب یکشنبه ۷ آذر با حضور اقشار مختلف مردم , مسئولین وهمکاران مرحوم در اداره کل حفاظت محیط زیست استان برگزار شد. روحش شاد , یادش گرامی و راهش پررهرو باد.

به گزارش اخبار جهان به نقل از روابط عمومی محیط زیست استان کهگیلویه وبویر احمد؛حسن دانا نسب محیط بان دنا در منطقه خونگاه که در طول شبانه روز از محیط زیست حفاظت می کرد به دیار باقی شتافت.

بنا بر این گزارش؛ حسن دانا نسب محیط بان منطقه حفاظت شده و پارک ملی دنا عصرچهارمین روز از آذرماه ۹۵ از خانه خارج شده بود ,خانواده پیگیر موضوع شدند که عصر جمعه ۵ آذر متوجه مرگش در اتاقک باغ خود در زمین ها و باغ های بوسنا در ضلع شرقی روستای خونگاه شدند

باتوجه به قفل بودن درب اتاق از داخل هنوز علت مرگ محیط بان دنا مشخص نیست و بعد از اقدامات پزشکی قانونی معلوم خواهد شد. اما شنیده ها حاکی از آن است که مدیرکل پزشکی قانونی طی مصاحبه ای با خبرگزاری ایرنا واحد کهگیلویه وبویر احمد علت مرگ مرحوم را خفگی با گاز منوکسید کربن اعلام کرده است. که این اداره کل طی مکتوبی به پزشک قانونی خواهان علت مرگ مرحوم شده است. .

مرحوم حسن دانانسب از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس, محیط بانی زحمتکش , ۲۴ سال سابقه حفاظت و حراست از عرصه های محیط زیست را در کارنامه کاری خود داشت.

تصاویر روز

 
57495294.jpg
 ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
 157 بازدید

شنای ۵ کیلومتری جانباز دفاع مقدس در دریاچه ارومیه

57495379.jpg
 ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
 159 بازدید

دیدار حسن روحانی با فعالان ستادهای انتخاباتی

1396030216571267810974733.jpg
 ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
 159 بازدید

میزگرد عوامل نمایش مروارید