امروز

سه شنبه, ۳۱ مرداد , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۶:۱۹ قبل از ظهربه گزارش اخبار جهان، سردار محمد آقاکیشی مسئول اداره فاوا ستاد کل نیروهای مسلح در نشست خبری کنگره سراسری شهدای فاوا دفاع مقدس از برگزاری این کنگره در دوم دی ماه خبر داد و گفت: این کنگره در محل فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.

وی افزود: نمایشگاهی برای مشاهده بصری فعالیت های فاوا در دفاع مقدس پیش بینی شده است که در محل فرهنگسرا از امروز کار خود را شروع می کند.

سردار آقاکیشی ادامه داد: یکی از رسالت هایی که به دوش خود احساس کردیم یادآوری یاد شهدا و تجلیل از دلاوری های این شهدا در دوران دفاع مقدس بود.

مسئول اداره فاوا ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: از شهدای ارتش، سپاه، بسیج، بخش هایی از نیروی انتظامی، بخش هایی از وزارت دفاع و بخش های کشوری در حوزه فاوا در این کنگره تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه میهمانان این کنگره خانواده های شهدای فاوا هستند، گفت: از ۱۱۴ خانواده شاخص شهید فاوا دعوت کرده ایم و در این جمع حضور دارند. همچنین پیشکسوتان حوزه مخابراتی و دفاع مقدس نیز حضور دارند.

سردار آقاکیشی افزود: سخنرانان این کنگره شخصیت های لشگری و کشوری هستند و تلاش داریم به مناسبت برگزاری این کنگره بخش هایی از دستاوردهای مهم فاوا در عرصه افزایش توان دفاعی و نظامی نیروهای مسلح رونمایی و اعلام شود.

مسئول اداره فاوا ستاد کل نیروهای مسلح در پایان خاطرنشان کرد: بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ نفر شهید فاوا در دوران دفاع مقدس داریم.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

وداع با پیکر شهید تازه تفحص شده محمد رونقی
به مناسبت شهادت حضرت امام جواد(ع) – کاظمین
وداع با پیکر شهید تازه تفحص شده جمشید آقاجانی

چرا برخی ویتامین ها جذب بدن نمی شود؟
اگر دادگاه سران فتنه برگزار شود
معضل اسکان همراهان بیمار در بیمارستان کودکان تهران + فیلم

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی ۳۰ مرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۳۰ مرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های ۳۰ مرداد ۹۶

انفجار بمب در کلیسای جامع قاهره
اوضاع ترکیه باز هم ناآرام شد
انقراض و پایان قصه زرافه‌ها