امروز

دوشنبه, ۲ مرداد , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۵:۱۸ بعد از ظهربه گزارش به گزارش اخبار جهان، صدیف بدری با اشاره به حواشی بوجود آمده در خصوص بازگرداندن بازیکنان ملی پوش تیم پرسپولیس از اردوی تیم ملی در دوبی، گفت: این اقدام به دلیل در نظر نگرفتن ابعاد رسانه‌ای و بروز تاثیر منفی روحی برای بازیکنان نادرست بوده است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مربیان تیم‌های باشگاهی و تیم ملی کشورمان نباید اختلافات خود را رسانه‌ای کنند و این اختلاف نظرها باید در فضایی آرام و در جلسات مطرح و بررسی شود، اظهار کرد: ارائه بیانیه یا مصاحبه با رسانه‌های مختلف برای ایجاد جو روانی و تاثیر بر هواداران باشگاه‌ها اقدامی ناپسند و غیرحرفه ای است.

وی ضمن تاکید بر اینکه مربیان در رده‌های باشگاهی و ملی باید اخلاق حرفه‌ای را رعایت کنند و در این میان به صلاح کشور توجه داشته باشند، ادامه داد: هیچ فردی مخالف برگزاری اردوی تیم ملی با حضور بازیکنان ملی پوش تیم‌های باشگاهی نیست. لذا این روند در سایرکشورهای صاحبنام در عرصه فوتبال هم وجود دارد اما باید برنامه ریزی مناسبی صورت بگیرد تا تیم‌های باشگاهی نیز دچار آسیب نشوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه مربیان نباید کسب نتایج احتمالی منفی یا مثبت آینده تیم‌ها در رده‌های مختلف را منوط به حضور برخی بازیکنان کنند، تصریح کرد: با چنین اقدامی صرفا به روحیه هواداران تیم‌ها لطمه وارد می شود. از این رو باید با گفتمان مشکلات را رفع کرد؛ باید پذیرفت که حضور بازیکنان در تمرینات تیم ملی به کسب تجربه آنها کمک شایانی می کند و در این میان فعالیتشان در تیم‌های باشگاهی قوام تیم ملی و افزایش سطح آمادگی بازیکنان را رقم خواهد زد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در چند سال پیش نیز مشابه چنین حاشیه‌ و اختلاف نظری میان کارلوس کی‌روش با مانوئل ژوزه که در مقطعی سرمربی‌گیری پرسپولیس را برعهده داشت وجود آمد که آسیب‌های زیادی برای تیم ملی و پرسپولیس در پی داشت، به خانه ملت گفت: امیدوارم مسئولان فدراسیون با تدبیر ویژه‌ای از بروز چنین اختلافاتی جلوگیری کنند زیرا همه مردم ایران دوستدار تیم های باشگاهی و ملی هستند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مراسم امضای تفاهم نامه سازمان نهضت سوادآموزی با کمیته امداد امام خمینی (ره)
آئین رونمایی از ۲۰۰ دستگاه موتورلانس
مراسم رونمایی از ۲۰۰ دستگاه موتورلانس

سفارت اسرائیل در ترکیه بسته شد
دستگیری داعشی‌ها با لباس زنانه + فیلم
آموزش هکسره در برنامه خندوانه + فیلم

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی ۲ مرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۲ مرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های ۲ مرداد ۹۶

انفجار بمب در کلیسای جامع قاهره
اوضاع ترکیه باز هم ناآرام شد
انقراض و پایان قصه زرافه‌ها