امروز

پنج شنبه, ۸ تیر , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۶:۴۳ قبل از ظهر

خدمات جمعیت هلال احمر ایران در غنا تشریح شد
      پنج شنبه - ۲۳ دی ۱۳۹۵      47620      42 بازدید   به گزارش به گزارش اخبار جهان، محمد شهاب‌الدین محمدی‌عراقی خطاب به مهدی آقاجعفری یادآور شد: مرکز درمانی هلال احمر کشورمان در غنا با استفاده از کمک‌های توسعه‌ای وزارت امور خارجه بهسازی و با حضور رئیس جمهور این کشور در سال ۱۳۹۳ افتتاح شد.

معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال‌احمر در ادامه تصریح کرده است که با کمک نقدی هلال‌احمر ایران مرکز اداری آموزشی صلیب سرخ غنا نوسازی شد.

محمدی‌عراقی همچنین به ساخت مرکز آموزش کمک‌های اولیه صلیب سرخ غنا با همکاری هلال احمر کشورمان اشاره کرد و افزود: دکتر ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر، در آینده نزدیک به کشور غنا سفر خواهد کرد.

معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر در پایان این نامه آورده است با توجه به فرصت‌های موجود در مسائل مرتبط با سلامت در کشورهای آفریقایی به ویژه غنا، در صورت سرمایه‌گذاری مناسب و توجه کافی به این موضوع فرصت‌های بکر و منحصر به فرد در اختیار کشورمان و جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران قرار خواهد گرفت.

مرکز درمانی جمعیت هلال احمر ایران در آکرا پایتخت غنا از اوایل دهه ۹۰ میلادی راه‌اندازی شده و تاکنون در حال ارائه خدمات درمانی به بیماران است.

تصاویر روز

 
57511984.jpg
 ۰۷ تیر ۱۳۹۶
 154 بازدید

سفر معاون اول رییس جمهور به استان گیلان

57511999.jpg
 ۰۷ تیر ۱۳۹۶
 170 بازدید

مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر

57511929.jpg
 ۰۷ تیر ۱۳۹۶
 199 بازدید

سفر مردم به مناطق شمالی کشور