امروز

پنج شنبه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۶:۰۴ بعد از ظهر

خدمات جمعیت هلال احمر ایران در غنا تشریح شد
      پنج شنبه - ۲۳ دی ۱۳۹۵      47620      46 بازدید   به گزارش به گزارش اخبار جهان، محمد شهاب‌الدین محمدی‌عراقی خطاب به مهدی آقاجعفری یادآور شد: مرکز درمانی هلال احمر کشورمان در غنا با استفاده از کمک‌های توسعه‌ای وزارت امور خارجه بهسازی و با حضور رئیس جمهور این کشور در سال ۱۳۹۳ افتتاح شد.

معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال‌احمر در ادامه تصریح کرده است که با کمک نقدی هلال‌احمر ایران مرکز اداری آموزشی صلیب سرخ غنا نوسازی شد.

محمدی‌عراقی همچنین به ساخت مرکز آموزش کمک‌های اولیه صلیب سرخ غنا با همکاری هلال احمر کشورمان اشاره کرد و افزود: دکتر ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر، در آینده نزدیک به کشور غنا سفر خواهد کرد.

معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر در پایان این نامه آورده است با توجه به فرصت‌های موجود در مسائل مرتبط با سلامت در کشورهای آفریقایی به ویژه غنا، در صورت سرمایه‌گذاری مناسب و توجه کافی به این موضوع فرصت‌های بکر و منحصر به فرد در اختیار کشورمان و جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران قرار خواهد گرفت.

مرکز درمانی جمعیت هلال احمر ایران در آکرا پایتخت غنا از اوایل دهه ۹۰ میلادی راه‌اندازی شده و تاکنون در حال ارائه خدمات درمانی به بیماران است.

تصاویر روز

 
1371015
 ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
 5 بازدید

سالروز بازگشت آزادگان به میهن/تصاویر

1396052614030849711674553.jpg
 ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
 11 بازدید

بزرگداشت شهید حججی در مشهد مقدس

57539173.jpg
 ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
 30 بازدید

مراسم تشییع شهید مدافع حرم مصطفی خوش محمدی